KUTLUCAN BİLİŞİM | Yaratıcı Çözümler Sunar


Web Tasarım Orta Seviye

11 Haziran 2013 Tarihinde Kutlucan Bilişim tarafından yazıldı.

Orta Seviye

Bu paket internet teknolojilerinden daha etkili şekilde faydalanarak müşteri kazanmak ve var olan müşterilerine daha iyi hizmet vermek isteyen, bu konuda zaman ve bütçe ayırabilen, bununla beraber ürün/hizmet çeşitliliği orta düzeyde olan firmalar için hazırlanmıştır.

  • Bu paket dinamik yapıdadır. Yani herhangi bir sayfa sayısı kısıtlaması söz konusu değildir.
  • Admin/yönetici paneli oldukça kullanışlıdır. Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara bu paketi tercih eden müşterilerine panelin kullanımı/eğitimi konusunda her türlü desteği vermekle beraber önerisi müşterisi adına panelin yönetiminin Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara tarafından yapılmasıdır.
  • Bu pakette iletişim formu ve başvuru formu bulunmaktadır.
  • Bu pakette ana kategoriler altında sınırsız ürün/hizmet sayfası bulunmaktadır.

Son Yazılar


Son Yazı

Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara

Web tasarım kendine ait ilkeleri, standartları olan, ciddi sorumluluk ve iş ahlakı gerektiren bir süreçtir. Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara …


Son Yazı

HTML

Öncelikle HTML bir programlama dili değildir. HTML mantığını anlamak için öncelikle geliştirilme amacının ne olduğunu bilmek faydalı olacaktır.HTML tarihi ile …


Son Yazı

CSS

CSS (Cascading Style Sheets) dilimize Basamaklı Stil Şablonları olarak tercüme edilebilir. Programcılıkta deklaratif diller grubuna girer. Ağırlıklı uygulama alanı HTML …Kutlucan Bilişim © 2012 - 2019 | Tüm Hakları Saklıdır.