KUTLUCAN BİLİŞİM | Yaratıcı Çözümler Sunar


Web Tasarım Başlangıç Seviyesi 2

11 Haziran 2013 Tarihinde Kutlucan Bilişim tarafından yazıldı.

Başlangıç Seviyesi 2

Bu paket amacı öncelikle internette yer almak, iletişim bilgilerini internet kullanıcıları ile paylaşmak olan şahıslar ve henüz kaynaklarını ( zaman ve parasal kaynaklar ) internet ortamına yoğun bir şekilde aktarmayı düşünmeyen ancak “Başlangıç Seviyesi 1″ paketinin sunduklarından biraz daha fazla beklentisi olan firmalar için hazırlanmıştır.

  • Başlangıç seviyesi 1 paketinde bulunan sayfalar haricinde ürün yada hizmetlerinize ait görselleri paylaşabileceğiniz Galeri Sayfası, yazılı ve görsel basında şahsınız/firmanız hakkında çıkan haberleri paylaşabileceğiniz Basında Biz Sayfası, ziyaretçilerinizi yeniliklerden haberdar edebileceğiniz Bizden Haberler Sayfası ek 3 sayfa olarak bu pakete dahildir.
  • Bu paket statik yapıdadır yani admin/yönetici paneli içermez. Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara müşteri memnuniyeti çerçevesinde, bu paketi tercih eden müşterilerine sitedeki düzenlemeler konusunda her türlü desteği vermektedir.
  • Bu pakette iletişim formu ve başvuru formu bulunmaktadır.
  • Bu pakette toplam 10′u geçmemek koşulu ile ürün/hizmet alt sayfaları bulunmaktadır.

Son Yazılar


Son Yazı

Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara

Web tasarım kendine ait ilkeleri, standartları olan, ciddi sorumluluk ve iş ahlakı gerektiren bir süreçtir. Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara …


Son Yazı

HTML

Öncelikle HTML bir programlama dili değildir. HTML mantığını anlamak için öncelikle geliştirilme amacının ne olduğunu bilmek faydalı olacaktır.HTML tarihi ile …


Son Yazı

CSS

CSS (Cascading Style Sheets) dilimize Basamaklı Stil Şablonları olarak tercüme edilebilir. Programcılıkta deklaratif diller grubuna girer. Ağırlıklı uygulama alanı HTML …Kutlucan Bilişim © 2012 - 2019 | Tüm Hakları Saklıdır.