KUTLUCAN BİLİŞİM | Yaratıcı Çözümler Sunar


Web Tasarım Başlangıç Seviyesi 1

11 Haziran 2013 Tarihinde Kutlucan Bilişim tarafından yazıldı.

Başlangıç Seviyesi 1

Bu paket amacı öncelikle internette yer almak, iletişim bilgilerini internet kullanıcıları ile paylaşmak olan şahıslar ve henüz kaynaklarını ( zaman ve parasal kaynaklar ) internet ortamına yoğun bir şekilde aktarmayı düşünmeyen firmalar için hazırlanmıştır.

  • Ziyaretçilerinize iyi bir ön izlenim vereceğiniz Ana Sayfa, şahsınızı/firmanızı tanıtabileceğiniz Hakkımızda Sayfası, faliyetleriniz ve ürünleriniz hakkında bilgi verebileceğiniz Faliyetlerimiz/Ürünlerimiz Sayfası, şahsınıza/firmanıza referans olabilecek kişi ve firmaları belirtebileceğiniz Referanslar Sayfası ve ziyaretçilerinizin size ulaşmakta kullanacağı bilgileri içeren İletişim Sayfası temel 5 sayfa olarak bu pakette yer almaktadır.
  • Bu paket statik yapıdadır yani admin/yönetici paneli içermez. Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara müşteri memnuniyeti çerçevesinde, bu paketi tercih eden müşterilerine sitedeki düzenlemeler konusunda her türlü desteği vermektedir.
  • Bu pakette bulanan iletişim sayfası sadece telefon, faks, e-mail adresleri gibi iletişim bilgilerini içermektedir. Sitede herhangi bir iletişim formu bulunmamaktadır.
  • Bu pakette ürünlere ve faliyetlere ait alt sayfalar bulunmamaktadır.

Son Yazılar


Son Yazı

Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara

Web tasarım kendine ait ilkeleri, standartları olan, ciddi sorumluluk ve iş ahlakı gerektiren bir süreçtir. Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara …


Son Yazı

HTML

Öncelikle HTML bir programlama dili değildir. HTML mantığını anlamak için öncelikle geliştirilme amacının ne olduğunu bilmek faydalı olacaktır.HTML tarihi ile …


Son Yazı

CSS

CSS (Cascading Style Sheets) dilimize Basamaklı Stil Şablonları olarak tercüme edilebilir. Programcılıkta deklaratif diller grubuna girer. Ağırlıklı uygulama alanı HTML …Kutlucan Bilişim © 2012 - 2019 | Tüm Hakları Saklıdır.