KUTLUCAN BİLİŞİM | Yaratıcı Çözümler Sunar


Kutlucan Bilişim’den talep ettiğim hizmetler ne kadar sürede gerçekleştirilirler?

02 Haziran 2013 Tarihinde Kutlucan Bilişim tarafından yazıldı.

  • Alan adı (domain) tescil talebinde müşterimiz alan adının (domain) tescile uygun olup olmadığı konusunda anında bilgilendirilir. .com.tr uzantılı olan alan adlarının tescil işlemleri tüm evrakların eksiksiz tarafımıza iletilmesi koşulu ile 2-3 iş günü sürmektedir. Diğer alan adı (domain) tescil işlemleri anında gerçekleştirilmektedir.
  • Hosting hizmeti anında aktif edilir.
  • Web tasarım hizmeti; müşteri beğenisi, teknik özellikler, içerik yoğunluğu gibi çeşitli etkenlere bağımlı olarak en az bir hafta içinde gerçekleştirilmektedir.

Yukarıda belirtilen süreler olağan koşullar ve tecrübelerimiz çerçevesinde belirlenmiştir. Kutlucan Bilişim’in sebebiyet vermediği olağan dışı durumlar ayrı tutulmuştur.

Son Yazılar


Son Yazı

Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara

Web tasarım kendine ait ilkeleri, standartları olan, ciddi sorumluluk ve iş ahlakı gerektiren bir süreçtir. Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara …


Son Yazı

HTML

Öncelikle HTML bir programlama dili değildir. HTML mantığını anlamak için öncelikle geliştirilme amacının ne olduğunu bilmek faydalı olacaktır.HTML tarihi ile …


Son Yazı

CSS

CSS (Cascading Style Sheets) dilimize Basamaklı Stil Şablonları olarak tercüme edilebilir. Programcılıkta deklaratif diller grubuna girer. Ağırlıklı uygulama alanı HTML …Kutlucan Bilişim © 2012 - 2019 | Tüm Hakları Saklıdır.