KUTLUCAN BİLİŞİM | Yaratıcı Çözümler Sunar


Web sitesi sahibi olmanın avantajları nelerdir?

31 Mayıs 2013 Tarihinde Kutlucan Bilişim tarafından yazıldı.

Günümüz sosyal ve ekonomik yaşam şeklinin vazgeçilmez bir parçası olmuş internet ortamında web siteniz ile yerinizi almanız artık bir şeçim olmaktan çıkmış zorunluluk haline gelmiştir. Tasarımı aşamasında dünyaca kabul edilen standartlara uygunluğu ve teknolojik gelişmelerin gelecekteki etkileri göz önünde bulundurularak hazırlanan bir web sitesi sizlere öncelikle şu avantajları sunacaktır :

  • Zaman ve mekan sınırlarından -çok büyük ölçüde- etkilenmeden faliyetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Her an kesintisiz şekilde dünyanın tüm bölgelerindeki hedef kitlenizce ulaşılabilir olursunuz.
  • Teknolojik imkanlar dahilinde ve yasalar çerçevesinde, diğer reklam alanlarından çok daha ucuz ve esnek şekilde firma, ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.
  • Klasik satış ve tanıtım faliyetlerinde karşınıza çıkan zorunlu giderleri ( örneğin : kira, satış elemanı ücretleri, anketör ve tanıtım elemanı ücretleri ) ideal seviyelere çekebilirsiniz.
  • Mevcut ve potansiyel müşterilerinizle iletişiminizi en üst seviyeye çıkarabilir, bu sayede elde ettiğiniz veriler ile firma politikanızı daha net ve sağlıklı şekilde belirleyebilirsiniz.
  • İnternet ortamına sürekli yenileri eklenen iletişim ağları ve sosyal medya sayesinde firmanızı çok hızlı bir şekilde yerellikten kurtarabilir, faliyetlerinize global ölçekte devam edebilirsiniz.

Kutlucan Bilişim sizler için; firmanıza yakışır, faliyetlerinize değer katan, web tasarım standartları çerçevesinde geliştirilmiş, gelecekteki güncellemelerde minimum maliyet gerektiren web siteleri tasarlama arzusu içindedir.

Son Yazılar


Son Yazı

Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara

Web tasarım kendine ait ilkeleri, standartları olan, ciddi sorumluluk ve iş ahlakı gerektiren bir süreçtir. Kutlucan Bilişim Web Tasarım Ankara …


Son Yazı

HTML

Öncelikle HTML bir programlama dili değildir. HTML mantığını anlamak için öncelikle geliştirilme amacının ne olduğunu bilmek faydalı olacaktır.HTML tarihi ile …


Son Yazı

CSS

CSS (Cascading Style Sheets) dilimize Basamaklı Stil Şablonları olarak tercüme edilebilir. Programcılıkta deklaratif diller grubuna girer. Ağırlıklı uygulama alanı HTML …Kutlucan Bilişim © 2012 - 2019 | Tüm Hakları Saklıdır.